2017 İKGM İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Sonuçları

Paylaş
 
[Toplam:2    Ortalama:5/5]

İKGM (İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından 22-26 Mayıs 2017 tarih aralığında alınan İl içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarının 06 Haziran Salı günü (Bugün) açıklanacağı bildirildi.

Binlerce öğretmen il içi yer değiştirme başvurusunda bulundu ve sonuçların bir an önce açıklanmasını bekliyor. Sonuçların İl Milli Eğitim Müdürlüklerinden açıklanacak veya MEBBİS üzerinden de sonuçları öğrenebilirsiniz. İl içi atama ve yer değiştirme başvurusu yapan öğretmenler T.C kimlik numaraları ile sonuçlarını öğrenebilecekler.

İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARINI AÇIKLAYAN İLLERİ TIKLA ÖĞREN!

İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARINI ÖĞREN!

Bakanlık başvuru şartlarını taşıyan öğretmenlerin il içi yer değiştirme başvurularını Mayıs ayının son haftalarında  almıştı. Sonuçlar ise bugün açıklanacak. 81 ilin tamamında da akşama doğru il milli eğitim müdürlükleri web sitelerinden duyurulması bekleniyor. Süreç içerisinde il içi atama sonuçları açıklanınca sitemiz aracılığı ile sonuçları öğrenebileceksiniz.

İlginizi çekebilir: İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME YAPACAK ÖĞRETMENLER DİKKAT!

ATAMA ve YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI NEYE GÖRE BELİRLENECEK?

İl içi isteğe bağlı yer değiştirme 2017 sonuçları öğretmenlerin hizmet puanlarının üstünlüğüne göre gerçekleşecek. 81 ilin tamamında MEB ihtiyaç listeleri yayınlandı. İl içi atama sonuçların (2017) açıklanmasının akabinde tayin ve yer değiştirme minimum puanlarının hazırlanmış olduğu bir listeyi de siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Yarın 18:00 gibi sonuçlar açıklanırsa sitemiz aracılığı ile öğrenebileceksiniz.

Sonuçları öğrenmek için il müdürlüklerinin resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bu yazı 497 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. İl ici yer değiştirme dedi ki:

    il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları açıklansa da millet bir rahata kavuşsa. Sözleşmeli öğretmenlere de MEB IKGM bir düzenleme getirmeli. Insanlar çok sıkıntılar çekiyor yazık.

Bir yorum bırak